AngleID Reader چیست؟

AngleID یک روش نوین برای شناسایی و ردیابی دقیق توسط تگ های RFID در مناطق وسیع است. AngleID Reader پالس هایی که از سمت تگ RFID ارسال می شود؛ در مناطقی با وسعت بالا را دریافت می کند. سپس مکان دقیق تگ را در 8 زاویه مختلف (زاویه تگ نسبت به ریدر) شبیه سازی می کند و گزارشات مربوط به ردیابی تگ را در هر ناحیه به سیستم کنترلی که به آن متصل است را ارسال میکند.

AngleID در بسیاری از صنایع از جمله کارخانه ها، تولیدی ها ، صنایع حمل و نقل مانند لیفتراک و ردیاب AGV، سیستم های امنیتی مربوط به ورود و خروج و ابزار بیسیم برای مدیریت خطوط تولید استفاده می شوند. شما می توانید دستگاه های متعددی را با استفاده از یک AngleID کنترل کنید.

 

نحوه کارکرد AngleID Reader:

AngleID Reader

AngleID Reader

  1. AngleID Reader، سیگنال های UWB را از تگ های بی سیم Ubisense دریافت میکنند. پس از دریافت سیگنال ، زوایایی که سیگنال منتشر شده است را شناسایی می کند.
    باند فوق وسیع (به انگلیسی: Ultra-wideband، UWB) یک فناوری رادیویی است که می‌تواند برای مخابرات بی‌سیم در سطوح بسیار پایین انرژی برای برد کوتاه استفاده شود. این فناوری از بخش بزرگی از طیف رادیویی استفاده می‌کند. باند فوق وسیع دارای کاربردهای سنتی در تصویربرداری رادار غیرمشارکتی می‌باشد. هزینه پیاده سازی این سامانه پایین می‌باشد.(منبع : ویکی پدیا فارسی)
  2. تنظیمات ریدر های AngleID به شما این امکان را می دهد تا تعداد نواحی که برای هر تگ شناسایی می کند را تنظیم کنید (این تنظیمات بر اساس اندازه گیری زوایا می باشد.) علت ایجاد چنین تنظیماتی برای این است که بتواند تعداد تگ های موجود در نواحی خاص را شناسایی کند.
  3. زمانی که تگ جدید وارد ناحیه تحت پوشش این ریدر می شود ، با سرور متصل به خودش ارتیاط برقرار می کند مبنی بر اینکه تنظیمات مربوط به تگ جدید اعمال شود و پایگاه داده مورد استفاده بروز رسانی شود.
  4. ریدر های AngleID تنظیمات مربوط به خود را مدیریت و نگه داری می کنند بصورتی که سرور و ابزار های واسط نیاز به تنظیمات نداشته باشند.منبع: What is AngleID?

منو اصلی