تکنولوژی rfid

RFID می تواند به مدیریت لباس های فرم پرسنل کمک کند

فناوری ردیابی RFID می تواند از مدیریت لباس های فرم پرسنل در سطوح مختلف پشتیبانی کند، به خصوص در مورد هزینه ها. اما مزایای دیگری نیز وجود دارد. این شامل:

1. ارائه یک نمای کلی از موجودی لباس ها

ردیابی یونیفرم‌ها با RFID اطلاعات دقیق و بی‌درنگی را در مورد مکان‌هایی که لباس‌ها در انبار هستند ارائه می‌کند، چه تعداد از لباس‌ها بررسی شده‌اند و چه تعداد از آن‌ها بازگردانده نشده‌اند. این به این معنی است که شما در معرض دید کامل موجودی هستید تا اطمینان حاصل کنید که همیشه اقلام کافی در صورت نیاز وجود دارد.

2. صرفه جویی در زمان

به جای اینکه مجبور باشید همه لباس‌ها را از کیسه لباس‌شویی بیرون بیاورید و آنها را به صورت دستی مرتب کنید، یک خواننده RFiD می‌تواند محتویات یک کیسه را در چند ثانیه تشخیص دهد. این امر نیاز به شناسایی بصری را از بین می برد و روند را سرعت می بخشد. استفاده از خوانندگان ثابت در مکان کلیدی می تواند فرآیند ردیابی را خودکار کند و باعث صرفه جویی بیشتر در زمان شود.

3. پیدا کردن طول عمر لباس های فرم

با داده‌های به‌روز در مورد چرخه عمر لباس‌های فرم خود، می‌توانید فرسودگی و پارگی معمولی را پیش‌بینی کنید و زمانی که نیاز به تعویض دارید، پیش‌بینی کنید. از آنجایی که اقلام به طور منحصربه‌فرد قابل شناسایی هستند، همچنین می‌توانید  انواع لباس‌ها را با هم مقایسه کنید تا مشخص کنید در کجا می‌توان صرفه‌جویی کرد تا مخارج سرمایه‌ای کاهش یابد و ROI بهبود یابد.

4. اطمینان از مراقبت صحیح از لباس

پایگاه داده مرکزی نه تنها داده های مکان را شناسایی می کند، بلکه دستورالعمل های مراقبت را نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال، اگر یک خواننده در نزدیکی ایستگاه لباسشویی برچسبی را تشخیص دهد، اگر لباسی نباید در این فرآیند قرار گیرد، سیستم می تواند علامت گذاری کند. این سیستم شستشوی صحیح لباس ها را تضمین می کند و به افزایش طول عمر و کاهش ضایعات کمک می کند.

5. صرفه جویی در هزینه

تگ‌های RFiD به طیف وسیعی از داده‌ها، از خرید تا نگهداری، دسترسی می‌دهند. این قابلیت دید روی لباس‌های فردی و همچنین نمای سطح بالا را فراهم می‌کند. با این داده ها، می توانید تجزیه و تحلیل کنید که تمیز کردن هر لباس چقدر هزینه دارد، لباس ها چگونه شسته می شوند و هزینه های یکنواخت را حفظ کنید.

منو اصلی