آیا قیمت های بیناکارت بروز است؟

بله. ما همواره تمام تلاشمان این است که وضعیت قیمت و موجودی سایت به روز باشد. اما با این وجود به دلیل نوسانات موجود در بازار، بهتر است پیش از ثبت سفارش با استفاده از روش های موجود، با بیناکارت تماس گرفته و آخرین قیمت و موجودی محصول مورد نظر را از همکاران ما در بخش فروش، استعلام فرمائید.

آیا امکان خرید با قیمتی کمتر از مبلغ مندرج در صفحه محصول وجود دارد؟

قیمت فروش کالا در صفحه هر محصول درج شده است، اما چنانچه شما خریدار عمده می‌باشید می‌توانید از طریق تماس با بیناکارت از قیمت خرید عمده مطلع شوید.

چطور می توانم از وجود کالا در انبار بینا کارت مطلع شوم؟

معمولا تمام محصولاتی که در فروشگاه آنلاین بینا کارت وضعیت آن‌ها موجود است، در انبار فروشگاه موجود می‌باشند، اما به دلیل حجم بالای سفارشات و محصولات وب‌سایت امکان بروز رسانی لحظه‌ای وجود ندارد. به همین دلیل بهتر است قبل از خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در این مرحله همکاران ما در کمترین زمان ممکن مجودی کالا را بررسی می کنند و شما می توانید خرید خود را انجام دهید.

برای انتخاب و خرید کالا در سایت نیاز به مشاوره دارم. از چه طریقی میتوانم پیش از ثبت سفارش از راهنمایی برخوردار شوم؟

شما همواره می‌توانید با استفاده از یکی از روش‌های تماس تلفنی با شماره‌های مندرج در سایت، و از طریق تلگرام و واتس آپ شماره 09354215943 مشاوره خرید دریافت نمایید.

آیا می توانم برای پرداخت سفارش خود چک معتبر ارائه دهم؟

خیر؛ به لحاظ جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و همچنین طولانی بودن پروسه اعتبار سنجی حساب بانکی، فروشگاه اینترنتی بیناکارت از پذیرش هرگونه چک بانکی معذور بوده و مبلغ فاکتور باید از طریق درگاه پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت پرداخت شود.

منو اصلی