بینا کارت ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. مشتریان می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و بینا کارت تنها برای ارسال همان سفارش از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین بیناکارت ممکن است برای ارتباط با مشتریان و تولید محتوای وب سایت از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی تخفیفات کالاها و فروش های ویژه و خدمات اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. 

بینا کارت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده به بینا کارت توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد بیناکارت می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند . حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. بیناکارت هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

بیناکارت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

منو اصلی